Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт all-wooden.com.ua (далі «*SHOP*») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське праві та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах чи комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. *SHOP* не гарантує точність та повноту матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. *SHOP* у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до зазначених у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті *SHOP* не зобов'язується оновлювати їх. від переривання ділової активності), що виник унаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расовою, етнічною, релігійною, соціальними ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке повідомлення  *SHOP* може видаляти без вашої згоди, а також безкоштовно використовувати на свій розсуд. *SHOP* не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт *SHOP*. Це може включати запис одного або декількох cookie або анонімних ідентифікаторів.