Аксессуари для ляльок

Комплект меблів
Комплект меблів "Спальня" Seva kids для ляльок

Набір меблів для ляльок - ідеальний подарунок для дівчинки на будь-яке свято: день народження, 1 вересня, новий рік, 8 березня або просто сюрприз без приводу. Кожен ігровий набір може використовуватися як додатковий аксесуар до лялькового будиночка,

650 грн

"Кухня" дерев'яні меблі для ляльок Seva kids

Наші красиві та великі меблі для ляльок задовольнять будь-який смак і гармонійно виглядатимуть абсолютно в будь-якій дитячій кімнаті та зроблять гру більш реалістичною та повноцінною.

900 грн

 Кроватка для кукол Seva kids с постельным бельем, розовая
Ліжечко для ляльок Seva kids з постільною білизною, рожеве

Кожній маленькій принцесі хочеться мати якнайбільше аксесуарів для своїх ляльок. І ліжечко для ляльок один із найнеобхідніших з них. Наше ліжечко дає можливість не тільки укласти пупса спати, але ще й заколисувати його.

1 120 грн

Дерев'яне ліжечко для ляльок з постільною білизною Seva kids, тіфані
Дерев'яне ліжечко для ляльок з постільною білизною Seva kids, тіфані

Ліжко для ляльок виконане з якісного МДФ 8 мм. Матеріал ідеально гладкий, пофарбований у два шари фарбою Європейського виробництва, безпечною та сертифікованою для фарбування дитячої іграшки.

1 120 грн

Аксесуари для ляльок – це чудові доповнення, які допомагають зробити гру з ляльками ще більш захоплюючою та різноманітною. Ось кілька популярних аксесуарів, які можуть бути цікавими для гри з ляльками:

Меблі для ляльок: Маленькі стільці, столики, ліжечка, шафки та інші меблі допомагають створити затишну обстановку для лялькового будиночка або лялькової кімнати;

Лялькові коляски та ліжечка: Ідеальні для рольових ігор, де лялька може бути "мамою" або "татом" і доглядати своїх "діток".

Необмежену кількість аксесуарів для ляльок робить гру різноманітною та захоплюючою, а також розвиває уяву та творчі навички у дітей. Вибирайте аксесуари, які відповідають перевагам вашої дитини та дозволяють розкрити всю свою фантазію та творчість у світі ігор з ляльками.